Unisex náramek z lapisu lazuli a hematitu

Kód: 114
199 Kč
Skladem

Unisex náramek z lapisu lazuli a hematitu 

 

Unisex náramek z korálků lapisu lazuli a hematitu. Korálky cca 6 mm jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy. Náramky jsou unisex, vhodné pro ženy i muže.

Náramek je univerzální velikosti s vnitřním obvodem cca 17 cm, natažitelným až na cca 23 cm. Před nákupem se doporučuje změřit si obvod svého zápěstí, aby bylo zajištěno estetické působení náramku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hematit 

Hematit je tradičně považován za mocný kámen, který uzemňuje, chrání a uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Tento kámen může také pomoci zvyšovat sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Hematit přispívá k soustředění, zlepšuje paměť a pomáhá získat silnou vůli v boji s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky. 

Laspis lazuli 

Lapis lazuli je považován za duchovní kámen vhodný pro meditace. Tento kámen přináší klid a mír a může pomoci potlačit stres a depresi. Lapis lazuli je také používán jako ochranný kámen - talisman, který dodává odvahu, soucit, poctivost a čestnost. Pomáhá s potížemi s komunikací, učí naslouchání druhým a podporuje kreativitu. Zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled, upevňuje vztahy a pomáhá potlačit krutost a strádání

 
 
 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.