Pyramidy

Po staletí je pyramida považována za symbol věčnosti a ochrany. Již v dobách starověkého Egypta se lidé domnívali, že pyramida poskytuje sílu, moc a energii a přináší vášeň pro život.

Kromě toho, že se tradičně věří, že pyramida má pozitivní vliv na své okolí a potlačuje elektromagnetické záření, může být tato atraktivní konstrukce také krásnou dekorací pro bydlení.

Pyramida se často používá v meditacích jako prostředek ke zlepšení koncentrace a uvolnění mysli. Věří se, že energetické vlastnosti pyramidy mohou pomoci k dosažení hlubšího stavu meditace a zvýšení duševního klidu.

Pyramida může být umístěna na zem, na stůl nebo na podložku pro meditaci a meditující se může soustředit na její geometrii a energii.

Někteří lidé věří, že pyramida může pomoci otevřít třetí oko, což je duchovní centrum v lidském těle, a zvýšit vnímání a intuici. Pyramida může také pomoci k harmonizaci tělesných energií a podpořit procesy regenerace a léčení těla.

 

2 položek celkem
Orgonit s křišťálem a turmalínem
399 Kč

Orgonit pyramida s křišťálem a turmalínem   Tato krásná orgonitová pyramida s přírodním křišťálem, turmalínem a měděnou spirálou by mohla být účinným prostředkem pro...

Kód: 129
Orgonit pyramida čakrová s krystalem křišťálu
429 Kč

Orgonit pyramida čakrová     Tento malý klenot je opravdovým energetickým zázrakem. Jde o orgonitovou pyramidu, která slouží k harmonizaci čaker.  Její...

Kód: 126
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.