Tyrkys náramek sekaný se zirkonovým křížkem

Kód: 102
169 Kč
Skladem

Tyrkys náramek sekaný se zirkonovým křížkem

 

Tento krásný šperk je nádherným módním náramkem vyrobeným z ohlazených tyrkysů a osazeným křížkem barvy platiny, zdobeným kubickými zirkony.

Jeho jednoduchý design vyniká díky kombinaci blankytně modrých kousků tyrkysu a třpytu broušených zirkonů na křížku, který je výrazným ochranným talismanem a symbolem mnoha náboženství, zejména křesťanství. Křížek je osazen mnoha třpytivými, čirými kubickými zirkony, což mu dodává zářivý lesk při každém pohybu.

Náramek je vyroben z kvalitního nylonového materiálu neutrální barvy a jeho velikost je univerzální, s vnitřním obvodem cca 17 cm, natažitelným až na cca 22 cm. Je však důležité změřit si obvod zápěstí, aby náramek správně seděl a neztratil svou estetickou hodnotu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyrkys 

Tyrkys je kámen štěstí a ochranný kámen, který má mnoho pozitivních účinků na tělo i mysl. Působí protizánětlivě, detoxikuje, posiluje imunitní systém.

Tyto příznivé účinky jsou doplněny jeho schopnostmi zvyšovat intuici, dodávat sílu, podporovat kreativitu a přinášet vnitřní klid.

Tyrkys také působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání a podporuje romantickou lásku. Je to kámen, který majiteli přináší radost, bohatství a přátelství a harmonizuje meridiány.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.