Orgonit s křišťálem a turmalínem

Kód: 129
399 Kč
Skladem

Orgonit pyramida s křišťálem a turmalínem

 

Tato krásná orgonitová pyramida s přírodním křišťálem, turmalínem a měděnou spirálou by mohla být účinným prostředkem pro zvýšení pozitivní energie v místnosti, kde ji umístíte. Křišťál s turmalínem je tradičně považován za harmonizující prostředek, který může pomoci při řešení osobních problémů a také přináší do prostoru pozitivní energii. S touto orgonitovou pyramidou byste mohli přinést klid a harmonii do svého života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pyramidy

je symbolem věčnosti a ochrany, kterým se lidé uctívali již staletí. Od starověkého Egypta se věří, že pyramida dodává sílu, energii a vášeň pro život. Navíc se tradičně uvádí, že pyramida má pozitivní vliv na své okolí a potlačuje elektromagnetické záření. Kromě toho je tato okouzlující pyramida skvělou dekorací pro váš byt.

Velikost pyramidy cca 4 x 4 cm.

Orgonit

není kámen, jak by se mohlo na první pohled zdát. Tento materiál je vyroben z kovových pilin, které jsou zalité v pryskyřici, vosku nebo jiných podobných materiálech. U větších orgonitů se mohou přidávat i drahé kameny, které podporují jeho účinky. V zahraničí jsou oblíbené už několik let a jejich popularita i u nás stále roste.

Orgonity jsou známy pro své mnohostranné účinky:

  • Neutralizují negativní vliv elektromagnetického záření z elektroniky
  • Minimalizují působení geopatogenních zón
  • Ruší psychopatogenní zóny a pole a podporují rodinné vztahy
  • Posilují účinky meditace a podporují harmonizaci čaker. 

Křišťál

se již po staletí považuje za mocný a univerzální krystal, jenž může značně zesílit energii a navodit absolutní harmonii. Podle lidových tradic má křišťál povzbuzující účinky na psychiku, jasnozřivost a sebeuvědomění. Tento talisman také údajně ochraňuje svého nositele před negativními vlivy a posiluje jeho duchovní síly. Kromě toho harmonizuje a chrání naši auru a podporuje klidný spánek. Křišťál je také vhodný pro meditace a pro magické účely.

Turmalín

Turmalín je kámen, který se již po staletí považuje za účinný prostředek k mírnění stresu, zlosti, strachu a negativních emocí. V lidových tradicích se uvádí, že turmalín zvyšuje sebedůvěru a s radostí působí ve prospěch svého majitele. Tento unikátní kámen se považuje za ochranný talisman, který pohlcuje negativní vibrace a eliminuje stres, zlost a strach. Mnoho lidí věří, že turmalín je kamenem šamanské ochrany a přináší klid a harmonii do života. Turmalín může také pomoci s pochopením sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru a nezávislost a pomáhá získat nadhled nad stresujícími situacemi.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.