Orgonit pyramida čakrová s krystalem křišťálu

Kód: 126
429 Kč
Skladem

Orgonit pyramida čakrová

 

 

Tento malý klenot je opravdovým energetickým zázrakem. Jde o orgonitovou pyramidu, která slouží k harmonizaci čaker. 

Její barevné polodrahokamy a měděná spirála jsou navrženy podle tradičního způsobu, aby zvýšily pozitivní energii v prostoru, kde je umístěna.

Pyramidu zdobí celkem sedm druhů polodrahokamů v barvách všech čaker, dle indické tradice tyto kameny harmonizují a nabíjejí energií čakry, tělo i mysl. Tento malý zázrak je skutečně úžasný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pyramidy

je symbolem věčnosti a ochrany, kterým se lidé uctívali již staletí. Od starověkého Egypta se věří, že pyramida dodává sílu, energii a vášeň pro život. Navíc se tradičně uvádí, že pyramida má pozitivní vliv na své okolí a potlačuje elektromagnetické záření. Kromě toho je tato okouzlující pyramida skvělou dekorací pro váš byt.

Velikost pyramidy cca 4 x 4 cm.

Orgonit

není kámen, jak by se mohlo na první pohled zdát. Tento materiál je vyroben z kovových pilin, které jsou zalité v pryskyřici, vosku nebo jiných podobných materiálech. U větších orgonitů se mohou přidávat i drahé kameny, které podporují jeho účinky. V zahraničí jsou oblíbené už několik let a jejich popularita i u nás stále roste.

Orgonity jsou známy pro své mnohostranné účinky:

  • Neutralizují negativní vliv elektromagnetického záření z elektroniky
  • Minimalizují působení geopatogenních zón
  • Ruší psychopatogenní zóny a pole a podporují rodinné vztahy
  • Posilují účinky meditace a podporují harmonizaci čaker.

Tento krásný a silný orgonit obsahuje sedm oblíbených polodrahokamů: červený jaspis, oranžový karneol, žlutý jaspis s pískovým odstínem, zelený avanturín, modro-bílý lapis lazuli, univerzální křišťál a fialový ametyst. Barevné ladění kamenů je navrženo tak, aby harmonizovalo všechny hlavní čakry v našem těle, od kořenové až po korunní čakru. Podle indické tradice tyto drahé kameny čistí a nabíjejí jednotlivé čakry a tím umožňují maximální harmonizaci celého energetického systému vašeho organismu.

Tento čakrový šperk je ideálním pomocníkem při práci. Jeho úkolem je blokovat negativitu okolo vás a udržovat vaši mysl a náladu pozitivní. Díky harmonizaci všech sedmi hlavních čaker prostřednictvím sedmi kamenů v tomto šperku dle indické tradice bude vaše tělo i mysl sladěno a udržováno v harmonii. Budete tak moci zůstat soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu, což se projeví na vaší efektivitě a celkové kvalitě práce. 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.