Lasture - černá - vvykuřovací pícka keramická

Kód: 162
795 Kč
Skladem

Lasture černá vykuřovací pícka keramická

Vykuřovací lampička Lasture ve stylu černé a zlaté barvy promění vaši obytnou oblast v úplně nový prostor. Tento vkusný a elegantní doplněk jakéhokoli prostoru trvale obohatí interiér o luxusní vůně. Je ideální pro každodenní, jemné a pozvolné vypalování všech typů kadidel, pryskyřic, aromatických směsí, dřeva i bylin. Také na ní můžete pálit vonné kužely a malé spirálové kadidla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vykuřovací pícka

Vykuřovací lampičky z keramiky s mosazným zlatým sítkem jsou dokonalým doplňkem na stůl v obývacím pokoji, na kamennou římsu krbu, noční stolek, v dětském pokoji, i různých v prostorách pro rituály a přednášky.

Výhodou těchto lampiček je jejich všestrannost v použití - jsou vhodné pro širokou škálu vykuřovacích materiálů, od kadidel, pryskyřic, aromatických směsí, dřeva, bylin až po vonné kužely a malé spirálové kadidla. Navíc plamen svíčky vytváří měkké a příjemné světlo, které dokáže vytvořit atmosféru plnou kouzla, útulnosti, klidu a harmonie.

Ručně vyrobeno z kvalitního a odolného keramického materiálu s lesklou glazurou v odstínu černé barvy. Co kus to originál - barvou, vzorem, velikostí i tvarem. Včetně prvotřídního mosazného síta zlaté barvy, díky kterému na ní můžete vykuřovat všechny druhy vykuřovadel - od kadidel, pryskyřic, vonných směsí, dřev, bylin, až po vonné františky a malé spirály.

Vykuřovací lampička funguje na základě hoření čajové svíčky, což umožňuje jemné a pomalé uvolňování aromatických esencí. Je vhodná pro každodenní použití a dokáže nejen provonět vaše prostory, ale zároveň zajišťuje pravidelnou energetickou očistu a ochranu, čímž promění vaše místnosti ve vaši osobní svatyní.

Pokyny k použití jsou následující: Nasypete na mosaznou síťku požadované množství vykuřovadla a do spodní části vložte zapálenou čajovou svíčku. Pro ještě intenzivnější vůni doporučujeme používat čajové svíčky s kalíškem vyšším než 1,6 cm. Díky vysoce kvalitnímu sítu můžete po vychladnutí jednoduše odstranit spálenou směs či roztavenou pryskyřici, aniž by došlo k poškození funkčnosti síta (roztavené vykuřovadlo lze odloupnout). Nyní můžete v pohodě a tichosti prožívat svůj vykuřovací rituál až do vyhoření svíčky.

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.