Klíčenka Lapač snů s ametystem

Kód: 140
99 Kč
Skladem

Klíčenka Lapač snů s ametystem

 

Klíčenka s ametystem Lapač snů je dlouhá přibližně 11 cm a vyrobena z bižuterního kovu ve stříbřité barvě.Lapače snů slouží k dosažení klidného spánku a potlačení nočních můr.

Ametyst je oblíbeným kamenem pro šperky a dekorativní předměty. Je hojně využíván ve šperkařství, kde se používá pro výrobu náhrdelníků, náramků, prstenů a náušnic. Jeho krásná fialová barva a lesk ho činí atraktivním materiálem pro vytváření unikátních kousků šperků.

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ametyst 

Kromě své estetické hodnoty má ametyst také různé symbolické a léčivé vlastnosti. Je považován za kámen klidu a vyrovnanosti. Mnozí věří, že ametyst má schopnost uklidnit mysl, podpořit meditaci a pomoci při spánkových problémech. Je také spojován se spiritualitou a ochranou před negativní energií.

Ametyst se také používá v terapeutických aplikacích, jako je aromaterapie a léčení křemičitými kameny. Jeho energetické vlastnosti mají údajně pozitivní vliv na harmonizaci těla, mysli a ducha.

Celkově lze říci, že ametyst je oblíbeným kamenem pro svou krásu, symboliku a léčivé účinky. Je to univerzální kámen, který najde uplatnění jak ve šperkařství, tak v duchovním a energetickém léčení.

Ametyst má zajímavou historii spojenou s věřením a používáním starověkými Římany. Existuje pověst, že Římané používali ametyst při konzumaci velkých množství vína, protože věřili, že jim pomůže eliminovat opilost a zároveň potlačit následky kocoviny.Podle této legendy se ametyst stal symbolem abstinenčního hnutí a pomocníkem při problémech spojených s alkoholismem a jinými závislostmi. Věří se, že jeho energetické vibrace mají schopnost zklidnit mysl a posilnit vůli, což může být užitečné při snaze o omezení nebo překonání závislostí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.