Kadidelnice kotlík litinový se symbolem Pentagram

Kód: 143
459 Kč
Skladem

Rituální kotlík kadelnice

 

 

Vstupte do světa kadidelnice - litinového kotlíku zdobeného symbolem Pentagramu, který představuje pět elementů síly v lidském těle. Ponořte se do magické síly a očisty vykuřovacích rituálů, přitom si užijte relaxace a meditace, nechte oblíbenou vůni působit na vašich smyslech a nechte uklidnit vaši mysl. Tento kotlík má průměr cca 7,5 cm a výšku cca 8,5 cm.

 
 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Litinový kotlík

Zkuste snít a meditovat při vykuřování bylin, dřeva nebo pryskyřic v tomto masivním "čarodějnickém" kotlíku! Tato litinová nádoba přidává vykuřovači i energii, která je spojena se symbolikou, kterou nese. Díky rukojeti můžete kadidelnici snadno přenášet a provádět očistu domova a zahrady od negativních energií. Pro udržení tepla je nádoba izolována pískem. Po dokončení vykuřování můžete kotlík přikrýt víkem a uchovat nespálené vykuřovadlo.

Kadidelnice je ideální pro vykuřování na uhlíku a hodí se pro všechny druhy vykuřovadel, jako jsou byliny, vonná dřeva, pryskyřice, směsi a šamanské svazky. Můžete ji také využít jako stojánek pro vonné tyčinky (stačí do ní nasypat písek nebo kamínky) nebo jako krásnou bytovou dekoraci. Materiál: kov s litinovými prvky.

Návod: Postavte kadidelnici na nehořlavou podložku. Do ní nasypte písek a na něj položte zapálený uhlík. Pro uchycení uhlíku můžete použít speciální kleštičky. Na rozžhavený uhlík položte svoje oblíbené vykuřovadlo nebo směs. Po vykuřování snadno odstraňte spálené vykuřovadlo a zbytky uhlíku pomocí jemného sítka. Vždy buďte opatrní a nedopřávejte dětem přístup k nádobě.

  
 
 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.