Čakrový náramek z hematitu

Kód: 120
249 Kč
Skladem

Čakrový náramek z hematitu

 

Krásný čakrový náramek z korálků hematitu. Obsahuje sedm korálků v barvách, které reprezentují jednotlivé čakry.

Přírodní kameny v tomto náramku jsou ametyst, tygří oko, karneol a lapis lazuli. Tyrkys - tyrkenit, rekonstruovaný jantar a regalit jsou syntetického původu. 

Průměr korálků je kolem 8 mm a jsou navlečeny na vysoce kvalitní nylonovou gumičku neutrální barvy. Náramek je univerzální velikosti a při zdvojení má vnitřní obvod kolem 16 cm, ale lze ho natahovat až na 22 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čakrový náramek

Náramek obsahuje korálky v barvách odpovídajících jednotlivým čakrám, což pomáhá při vyvažování energie v těleAbyste udrželi pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a snáze zvládali pracovní stres, můžete nosit čakrový šperk při práci.

Tento šperk obsahuje sedm kamenů odpovídajících sedmi hlavním čakrám, které společně harmonizují vaše tělo i mysl a blokují negativitu okolo vás. Díky tomu budete mít vyrovnanější a harmoničtější energetické pole, což vám může pomoci vypořádat se s pracovními výzvami snadněji a s větší odolností.

Hematit, je kámen, který pomáhá při redukci stresu, napětí a negativních emocí, což může vést ke zlepšení celkové psychické pohody.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.